banner-magdalena-happyfeet

09 – Magdaléna Zemanová – Vinylová královna na cestě svého úspěchu

prehrat-rozhovor

Magdaléna Zemanová je mladá podnikatelka, majitelka recordshopu Happyfeet a držitelka titulu Vinylová královna. Magdaléna se zabývá hlavně prodejem vinylových desek. Obchod dělá s láskou a upřímností. Jak se k prodeji gramodesek dostala vinylová královna a co všechno musela překonat k tomu, aby se její sen stal skutečností? To si poslechněte v energickém rozhovoru s ní v podcastu úspěšných. Jak Magdaléna v rozhovoru uvádí,  je prodej gramodesek docela velký byznys. Retro jde dnes opravdu na odbyt.  V jejím krámku byste našli gramodesky nejrůznějších žánrů i hodnoty.

Jakou obchodní strategii používá Magdaléna?

Ke všem kouskům má Magdaléna osobní vztah,  svou prodejní strategii proto zakládá na upřímnosti a srdcovém přístupu. Jak v rozhovoru pro podcast úspěšných magdalena_zemanova_happyfeetzmiňuje, je její klientela rozmanitá. Jelikož Magdaléna neprodává pouze gramodesky, nýbrž i vzpomínky, obchůdek navštěvují sběratelé toužící po cenných a dražších kouscích, stejně tak i  děti a babičky, které si mohou udělat radost za pár korun.

Magdaléna přiznává, že je její práce opravdu náročná, stejně jako pozice ženy podnikatelky na trhu. Ale jejím hlavním krédem je, ze všeho se nesesypat. Při práci ji pomáhají nejen nejbližší lidé, ale také láska k hudbě a zaujetí pro tento obor. Jako podporu prodeje využívá články, mnohem důležitější je pro ni osobní kontakt a doporučení. Všem posluchačům vzkazuje, že je podnikání plné plusů a mínusů, pokud však do toho jdete s duchem a srdcem, mělo by to vyjít.

Celý rozhovor si poslechneš v podcastu nahoře! Tip, jak poslouchat podcasty.

Tipy pro posluchače

Nejoblíbenější kniha:
Místo knihy doporučuje hlavně gramodesky: The Best of Ella Fitzgerald, The Best Of Aretha Franklin

Motto a citát
„To je život “ nebo „Punk ještě nezemřel, ale nosí podpatky.“

Aha efekt:
Aha efektů je v životě Magdalény mnoho. Poměrně zásadním aha efektem je ten, že se nic nestane, když recordshop nebude, když se prodej vinylových desek zastaví a podobně, zkrátka a dobře se najde jiná cesta.

Moderní nástroj (internet//software):
Doporučuje aplikaci pro spánek „Sleep Bug“ nebo „ranní vánek, ptáčci“

Největší chyba či poučení:
Podle Magdalény jsou na cestě za úspěchem kopance velmi důležité, těch měla Magdaléna několik.

Kontakt:
T
el. č.: +420 606 722 655
E-mail: magdalena@happyfeet.cz
www.facebook.com/happyfeetrecords/
www.facebook.com/Happyfeet-Records-168325542626/
www.happyfeet.cz