21-zdenka-banner

21 – Zdenka – 10 top ingrediencí vedoucích k úspěchu

prehrat-rozhovor

Ahoj, vítej u dalšího podcastu se mnou. Dnes chci mluvit nejen o mých hostech a inspiraci, kterou mi neustále přinášejí, nýbrž i o 10-ti top ingrediencích vedoucích k úspěchu. Sestavila jsem je v závislosti na tom, co mě z rozhovorů s mými hosty zaujalo. Zajímají tě moje objevy? Tajemství úspěchu odhalím v mém podcastu, který může být stručným a jasným návodem pro ty, jež touží po změně a chtějí jít vstříc úspěchu.

Seznam 10 top ingrediencí můžu nazvat i jistou rekapitulací všech dosud uskutečněných Kaizen-chci změnu. E-bookrozhovorů. Zjistila jsem, že mě příběhy mých hostů nejen inspirují a motivují, nýbrž i učí. Jak překonat strach, jak realizovat svůj plán a jak být zase o krůček blíže k úspěchu? Návod na to máme ve všech těchto podcastech, kde mě a posléze i tobě hosté svěří své životní úspěchy a prozradí  i osvědčené cestičky k nim.

ZVEDNI ZADEK, NASTAV SI SVÉ HODNOTY, MĚJ JASNÝ ZÁMĚR A JEN TAK TO NEVZDÁVEJ a hlavně, HLAVNĚ SE Z TOHO VŠEHO NEPŘEDPOSKLÁDEJ! Tak to je jen letmý výčet rad a tipů mých hostů, kteří se jimi řídili a teď si mohou gratulovat. Díky uskutečněné změně jsou šťastnější a spokojenější! I ty můžeš být! Začátkem pro tvou změnu může být třeba tento seznam 10 bodů, který jsem vytvořila na základě všech dosud zpracovaných rozhovorů. A rozhodně není vyloučeno, že v seznamu najdeš své body, které běžně používáš jako svůj hnací motor pro změnu.

Zatím se měj, pro více informací se podívej i na můj blog „Chci změnu“ a poslechni si 10 top ingrediencí vedoucích k úspěchu v podcastu. Co si bereš pro sebe? Napiš mi, co tě zaujalo. Zvu tě na mé tréninky.

Celý rozhovor si poslechneš v podcastu nahoře!

TIPY: „Jak sladit práci a osobní život”, Brian Tracy a Lohhar J.Seiwert, Grada Publishing, a.s., Jak překonat vnitřní strach? Můj článek pro Business Animals.

„Život je méně bolestivý, když se můžeme učit se z chyb druhých”.

PS: Staňte se odběratelem YouTube kanálu.