banner-ivana-cikankova

23 – Ivana Cikánková – Zvedni zadek a jeď

prehrat-rozhovor

Hostem Zdenčina pokecu je Ivana Cikánková, která pracuje v oblasti realitního makléřství již od roku 1998, avšak teprve až nedávno dala své práci nový směr, který ji baví a naplňuje – propojila své služby realitní makléřky s on-line světem. Zažila úspěšný restart kariéry. Více o změně, kterou Ivana prošla se dozvíte v podcastu úspěšných. Jak v rozhovoru pro podcast úspěšných Ivana uvádí, je svět realit neuvěřitelně složitý, ale krásný. Potkávání se s novými lidmi Ivanu baví a seberealizuje. Úsměvné přitom je, že se k tomuto oboru dostala úplně náhodou.

Jak v rozhovoru Ivana přiznává, musela se naučit vše od píky, jelikož se trh neustále vyvíjí, učí se dodnes. Na myšlenku propojit své podnikání s on-line světfoto-ivana-cikankovaem a tím se odlišit od konkurence přišla v období krize, kdy nebyla ve své práci ani v osobním životě příliš spokojená. Tehdy nastal čas na restart, za který je dnes Ivana vděčná.

Dnes má Ivana své webové stránky, které si sama vytvořila. V nich vidí obrovskou výhodu a to tu, že najednou osloví velký počet lidí, kterým se představí. Klienti pak už k ní jdou s jasnou představou. Svým klientům nabízí i dva e-booky z oblasti realit.

Jak v rozhovoru pro podcast úspěšných Ivana přiznává, má za sebou hodně práce. Dnes je mnohem šťastnější jak v pracovním, tak i v osobním životě. Důležité je sjednat si priority a provést akci. Jak Ivana uvádí, bylo potřeba, aby její restart proběhl současně jak na poli pracovním, tak i v osobním životě.

Všem, kteří touží po změně doporučuje věřit si, protože nic není nemožné. Znovu opakuje důležitost provedení akce, protože jedině tak se něco začne dít.

Celý rozhovor si poslechneš v podcastu nahoře! Návod, jak poslouchat podcasty.

Tipy pro posluchače

Nejoblíbenější kniha:
„Podnikání z pláže“, autor: Stanislava Mrázková.

Motto a citát:
Konkrétní citát nemá, vždy když to potřebuje si otevře diář, kde má napsaný seznam svých soukromých „proč“, která ji opět vrátí do hry.

Aha efekt:
Aha efektem pro Ivanu bylo překonání sama sebe.

Moderní nástroj:
Ivana používá aplikaci MioWeb, Smart emailing a aplikaci pro organizaci financí.

Největší chyba či poučení:
Ivana se řídí heslem „zvedni zadek a rozum se přidá “. Velkým ponaučením je pro ni poznání, že nejdůležitější je provést nějakou akci, začít něco dělat.

Kontakt:
Tel.: +420 603 188 588
E-mail: ivana@ivanacikankova.cz
FB: https://business.facebook.com/pruvodcerealitnidzungli/
Linkedin: https://www.linkedin.com/in/ivana-cikánková-521b8519
www.ivanacikankova.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *