banner-michaela-somolova

24 – Michaela Somolová – Lidská síla s charakterem

Michaela Somolová je spoluzakladatelka a provozní ředitelka projektu LidskáSíla.cz, kterou vede s dalšíma dvěma společníky. Projekt úspěšně funguje jako on-line platforma, která propojuje klienta s vhodným personálem. Pod pojmem LidskáSíla.cz najdete profesionální společnost poskytující dámy na úklid. V čem se liší od běžné úklidové agentury a jaké jsou požadavky na případnou uchazečku o práci, to se dozvíte v následujícím podcastu, kde Michaela líčí všechny potřebné podrobnosti. Nestíháte si doma uklidit nebo hledáte zaměstnavatele, který o vás bude pečovat? I to je důvodem k poslechu následujícího podcastu!

foto-michaela-somolovaJak Míša v rozhovoru pro Zdenčin pokec – podcast úspěšných uvádí, myšlenka vdechnout život projektu LidskáSíla.cz přišla v období, kdy ona byla v New Yorku a přítel neměl nikoho, kdo by mu poklidil.

Pak se všechno rozjelo celkem rychle, ona, její přítel a ještě jeden kamarád začali společně budovat zázemí tomuto nápadu. Z toho nejdůležitější bylo vytvořit takovou zaměstnaneckou kulturu, aby byly všechny jejich dámy spokojené. Protože odmítají slovo uklízečka, zvolili toto příznačné oslovení. Míša prozrazuje, že jejich společnost se od ostatních v mnohém odlišuje, a právě proto je tak úspěšná, zároveň však přiznává, že za tím vším stojí velká spousta práce, učení a trpělivosti.

Dnes LidskáSíla.cz úspěšně působí v Praze a v Brně, nabídka služby do dalších měst je však v plánu. Jejich společným cílem je nabídnout až 2000 pracovních míst, v čemž Míša vidí smysl toho všeho. A jak by měla vypadat případná zájemkyně o práci? Měla by mít charakter a zaujetí, to je pro Míšu velice důležité. LidskáSíla.cz klade spokojenost všech na první místo!

Celý rozhovor si poslechneš v podcastu nahoře! Návod, jak poslouchat podcasty. Staňte se odběratelem YouTube kanálu.

Tipy pro posluchače

Nejoblíbenější kniha:
„Typologie osobnosti“, Michal Čakrt

Motto a citát:
Míša se řídí heslem, že vůbec není důležité co vás potká a na jak dlouho vás to srazí na zem, důležité je, jestli se zvednete.

Aha efekt:
Umět se zasmát sám sobě a přiznat si své chyby je pro Míšu velkým aha efektem. Podle ní je důležité být na sebe tvrdý, ale zároveň si umět přiznat, že něco selhalo.

Moderní nástroj:
Míša doporučuje stránku www.eatthismuch.com, rohlik.cz a stránku www.udemy.com.

Největší chyba či poučení:
Velkým ponaučením bylo pro Míšu zjištění, že být v mužské společnosti neznamená stát se mužem.

Kontakt:
E-mail: michaela@lidskasila.cz
www.lidskasila.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *