banner-andrea-dunova

30 – Andrea Dunová – Dornova metoda pomáhá od bolesti

prehrat-rozhovor

Andrea Dunová pracuje jako terapeut lidí a zvířat. Vede kurzy a semináře a snaží se hledat cestu, jak oba světy co možná nejlépe propojit. Svou práci dělá s nadšením a láskou, jak říká – aby práce nebyla prací, je důležité mít k ní vztah. Velkou událostí pro ni bylo zaujetí pro Dornovu metodu, o které se zmiňuje v průběhu celého rozhovoru. Že vás Dornova metoda také zajímá? Jste zvědavi, jak s ní Andrea pracuje? Chcete si ji vyzkoušet na sobě, na svém domácím mazlíčkovi? Více o těchto možnostech se dozvíte v podcastu úspěšných, v kterém Andrea prozrazuje mnohem více.

foto-andrea-dunovaV rozhovoru pro Zdenčin pokec Andrea uvádí, že cesta k práci, kterou dnes dělá nebyla přímá. Andrea má za sebou veterinární školu, studium biologie a práci v této oblasti, jak říká trvalo dvacet let, kdy sbírala zkušenosti, které jsou pro její aktuální práci velice cenné.

Dnes úspěšně podniká jako terapeutka a nabízí své služby lidem i jejich zvířatům. Krom jiného při své práci využívá i Dornovu metodu. Tu si zamilovala, jak říká byla nakažená „Dornovským virem“ a nakažení pořád trvá. A zatímco Andrea uvádí, že samotná Dornova metoda je jednoduchá, správné provedení hmatů a cit při vykonávání činnosti je mnohem náročnější.

Jak Andrea vysvětluje, práce ji baví a naplňuje, ráda se obklopuje správnými lidmi, z kterých je teď pořád se rozrůstající komunita. Snad nejdůležitější je pro Andreu přístup a umění vcítit se do práce – cílem je pomoct zvířeti, ne z toho finančně těžit.

O své práci se zvířaty, o úspěších Dornově metodě a zkušenostech s ní napsala  s kamarádkou knížku s názvem „Dornova metoda pro zvířata aneb celostní pohled na opěrný aparát zvířat“, která se už v současné době tiskne a pak se rozletí do světa. Andrea je velmi optimistický člověk. Její energii, stejně jako inspiraci můžete načerpat z rozhovoru, ve kterém Andrea popisuje svou cestu k úspěchu.

Celý rozhovor si poslechneš v podcastu nahoře! Návod, jak poslouchat podcasty.

Tipy pro posluchače

Nejoblíbenější kniha:
„Čtyři dohody“ od Miguela Ruize, knihy od Ivo Tomana, „Ženy, které běhaly s vlky“ od Clarissy Pinkol Estés

Motto a citát:
Andrea má ráda citát se zněním: „skoč a křídla rozevřeš cestou“.

Aha efekt:
Aha moment Andrea zažila ve třetí třídě, kdy jako introvert poprvé promluvila a zjistila, že ji ostatní se zájmem poslouchají. Druhým aha efektem pro ni byl moment, ve kterém si uvědomila sílu propojování a spojování lidských schopností a dovedností.

Moderní nástroj:
Andrea nepoužívá žádné aplikace, doporučuje webovou stránku cestyksobe.cz.

Největší chyba či poučení:
Největší chybou pro ni byla přílišná důvěřivost, která se jí vymstila, jak ale uvádí, je v této oblasti nepoučitelná.

Kontakt:
Web: dornovametoda-zvirata.cz
FB: Dornova metoda zvířata Andrea Dunová
Tel. č.: +420 608 342 723
info@dornovametoda-zvirata.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *