banner-martin-miklas

50 – Martin Mikláš – Pište blog vestoje!

prehrat-rozhovor

Nemůžeš se při práci soustředit nebo chceš práci rychle dokončit? Tak si třeba stoupni! Podobně jako Martin Mikláš, konzultant v oblasti marketingu, který v podcastu nepřímo radí: piště blog vestoje! Zakladatel úspěšného blogu o blogování a marketinku Rozhladna.sk ti v podcastu řekne, jak efektivně naložit s časem, jak psát blog, zkrátka a dobře se podělí o svůj úspěch. Píšeš blog? Nenech si ujít zajímavé informace z úst Martina Mikláše, který zkušenosti z této oblasti sbírá již 14 let.

Důležitou Martinovou vizí je spokojený zákazník. A proto se při svých konzultacích snaží ze sebe vydat to nejlepší. Jeho nasměrování je stoprocentně jasné . Chce pomoct majitelům firem k získání více volného času, ke zvýšení jejich zisků, ale hlavně k jejich spokojenosti. Spoustu informací dává na svůj blog, který má ve finálním efektu motivovat lidi a celé firmy k vytváření blogu. Ten je dobrým nástrojem pro podporu reklamy a prodeje.foto-martin-miklas

Dále Martin v podcastu rozvíjí i téma podcastů, kterých je velkým zastáncem. Jak sám říká, více než psát ho baví pracovat s touto formou sdělení, která je podle něj velice úspěšná. A co má energický Martin dále v plánu? Nudit se rozhodně nebude, o čemž se sám můžeš přesvědčit poslechem tohoto podcastu.

Celý rozhovor si poslechneš v podcastu nahoře! Tip, jak poslouchat podcasty.

Tipy pro posluchače

Nejoblíbenější kniha:
Martin doporučuje knihu Bohatý táta, chudý táta – Robert T. Kiyosaki.

Mottto a citát:
Martin razí citát: Jednoduchost je vrcholem sofistikovanosti.

Aha efekt:
Aha efekt zažil během spouštění svých stránek, kdy byl velice nejistý ohledně jejich návštěvnosti. Překvapilo ho, že už pár hodin po spuštění byla návštěvnost vysoká.

Moderní nástroj:
Při své práci nejčastěji využívá aplikaci Dropbox, poznámkový blok nebo nástroje od Apple.

Největší chyba či poučení:
Malé zklamání zažil v době, když zjistil, že svým klientům sděloval až příliš hodně informací, ti to však nebyli schopni zpracovat, a proto ve finálním důsledku vypadala Martinova rada jako neefektivní.

Kontakt:
FB osobní: Martin Mikláš
FB pracovní: Martin Mikláš
Blog: Rozhladna.sk