banner-kamila-metzova

62 – Kamila Metzová – bere zdravý životní styl jako práci i koníček

prehrat-rozhovor

Dlouho hledala něco, co by ji bavilo, přitom to měla neustále na očích. Zdravý životní styl bere Kamila Metzová jako  koníček i práci zároveň. Je lektorkou a propagátorkou zdravého životního stylu a majitelkou velmi kreativního webu Vařilamyšička.cz, se kterým sklízí úspěch.

Co Kamilu přimělo jíst a vařit zdravě? 

Pokud se i ty nějakým způsobem zajímáš o zdravý životní styl, jistě máš na jazyku otázku, co Kamilu přimělo jíst a vařit zdravě? Paradoxně za tím stála jednoduchá potřeba zdravě uvařit a nasytit nejen sebe, nýbrž celou svou rodinu. A protože vynikajících receptů a skvělých informací Kamile přibývalo, rozhodla se je všechny umístit na jedno místo – na svůj web Vařilamyšička.cz.Kamila Metzova

Zdravému životnímu stylu se Kamila naplno věnuje již 5 let. Za tu dobu mohla skvěle uplatnit svůj smysl pro kreativitu, což je ostatně dobře vidět na provedení jejího webu. Jak na sebe v podcastu úspěšných  prozradila, za svůj úspěch mimo jiné vděčí své odvaze a tendenci vrhat se do všeho po hlavě. V souvislosti s tím radí i  ostatním posluchačům Zdenčina pokecu věci nedémonizovat.

A její nejbližší plány?
Nesou název „online seminář“, který chce v nejbližší době vytvořit pro ty, kteří mají o její hodiny zájem, ale kvůli velké vzdálenosti se nemohou dostat na místo konání.

Kamila Metzová si svůj úspěch už ukrojila. A co ty? Chceš změnu? Hledáš něco, co by tě bavilo, stejně jako hledala Kamila? Pravidelně poslouchej Zdenčin pokec, třeba najdeš to, co hledáš. Ať už v podcastu Kamily nebo dalších hostů. Můžeš začít aktivně pracovat na sobě nebo se staň členem studijní facebookové skupiny s názvem „Startujeme změnu“ a svůj úspěch měj na dosah : )

Celý rozhovor si poslechneš v podcastu nahoře! Tip, jak poslouchat podcasty.

Nejoblíbenější kniha:
Pro inspiraci Kamila doporučuje knihu Nastavení mysliCarol Dwecková nebo knihu s názvem Nikdy nejez sám – Keith Ferrazzi.

Motto a citát:
Kamila preferuje citát se zněním: „když chceš, tak můžeš“.

Aha moment:
Během své práce si Kamila uvědomila, jak moc důležité je o plánech nejen mluvit, nýbrž jít a něco opravdu udělat.

Moderní nástroj:
Při své práci Kamila nejraději používá tužku s papírem, dále třeba aplikaci Trello (Trello lets you work more collaboratively and get more done.)

Největší chyba či poučení:
Kamila chyb nelituje, podle ní chyby člověka posunují dál.

Kontakt:
Web: www.varilamysicka.cz
Web: www.kamilametzova.cz
E-mail: kamila@kamilametzova.cz
FB: Kamila Metzová