banner-bara-skalova

59 – Bára Skálová – Diamantokopka radí jak na úklid

prehrat-rozhovor

Bára Skálová je top manažerkou společnosti Eurona, která se zaměřuje na českou ekologickou drogerii a úklid. Dříve nevěřila, že jí může péče o domácnost vydělávat, teď už nepochybuje. Po půlroce působení ve společnosti se stala top manažerkou, má čas na rodinu i na to, aby hledala skryté diamanty v ostatních ženách. Radí jim, jak uklízet hravě a zdravě.

Jak to má Bára s úklidem?

Paradoxně to nemá Bára s uklízením moc valné. Navzdory tomu dnes radí, jak uklízet hravě a hlavně zdravě. Když hledala vhodný prací prostředek na pleny svých dětí, našla ekologickou drogerii Eurona, která je šetrná k životnímu prostředí, je cenově výhodná a efektivní. V tu dobu se projevila její vlastnost o dobré zkušenosti se podělit s  dalšími lidmi, a tak pro ni nebylo nic těžkého značku Eurona propagovat dále, zejména když s ní byla spokojená.bara_skalova_zdencin_pokec

Teď je paní svého času, neřeší, kde budou děti o prázdninách, kdo se o ně postará. Plánuje si čas tak, jak chce ona sama. Užívá si svobodu a přitom není „jen“ ženou v domácnosti, nýbrž na sobě díky perspektivní práci hodně pracuje, což je podle ní pro každou ženu NEJEN na mateřské dovolené zásadní. Dnes neřeší fleky, ani další malicherné věci.

A co ty, víš kolik tě stojí jedna prací dávka tvého pracího prášku? Pro více informací se můžeš inspirovat v podcastu s Bárou – diamantokopkou, jak sebe sama hned na začátku nazvala.

Celý rozhovor si poslechneš v podcastu nahoře! Tip, jak poslouchat podcasty.

Nejoblíbenější kniha:
Bára doporučuje knihu Pollyanna – Eleanor H. Porter a V otázkách jsou odpovědi – Allan Pease.

Motto a citát:
Bára miluje citát se zněním: „Co mě nezabije, to mě posílí.“ a dále citát, který říká:  „Pokud si myslíš, že něco dokážeš, tak je to pravda. Pokud si myslíš, že něco nedokážeš, tak je to také pravda.“.

Aha efekt:
Aha momentů má Bára hodně, jedním z nich je skutečnost, že teď je jí už jedno, co si o ní ostatní lidé myslí.

Moderní nástroj:
Při své práci používá  e-mail, myšlenkové mapy v mobilu – Simple Mind,  Google kalendář, moderní telefon a jiné běžné aplikace.

Největší chyba či poučení:
Kdyby něco měla Bára vrátit, tak by neposlouchala kritiky, kteří ji brzdili v práci.

Kontakt:
Web: Bára Skálová
Web: JakNaSkvrny.cz
E-mail: bara.skalova@jaknaskvrny.cz
Blog: Bára Skálová
Web: Bára Skálová
FB:  Jak na skvrny
LindkedIn: Bára Skálová

One thought on “59 – Bára Skálová – Diamantokopka radí jak na úklid

Comments are closed.