banner-blanka-straka

53 – Blanka Straka – Šéfkou v pneuservisu, dnes prodává retro šaty!

prehrat-rozhovor

Před pár lety byste neřekli, že bude někdy Blanka Straka prodávat retro šaty, dnes byste  nejspíš neuhádli, že pracovala v pneuservisu. Vítám vás milí posluchači u dalšího podcastu, ve kterém se oblečeme do puntíků, spodniček a nadýchaných sukýnek.

Z montérek do krásných retro šatů se Blanka rozhodla převléct, když byla na mateřské dovolené a přemýšlela, co bude dál dělat. Jelikož ji práce v pneu servisu již nenaplňovala, rozhodla se rozjet svůj teď už úspěšný vlastní projekt. Dnes už úspěšně naplno funguje její obchod s krásnými retro šaty,  které dováží z Anglie. Dámy se zájmem o netradiční móduv stylu retro, si k ní brzy našly cestičku a Blanka jim ráda poskblanka_straka_zdencinpokecytuje podporu při výběru šatů pro jejich slavnostní příležitost.

Jak o sobě Blanka Straka – spolumajitelka značky Blanka Straka v podcastu úspěšných tvrdí, je velice cílevědomá a možná i proto je dnes tam, kde je. Nejdůležitější je podle ní komunikace se zákaznicemi a individuální přístup k nim. Pokaždé se snaží vyřešit problém v klidu a s grácií. Jejím velkým přáním je vidět retro šaty na dámách mnohem častěji. A co ty?

Hledáš netradiční šaty na svatbu nebo na jinou příležitost? Možná, že ten pravý kousek najdeš právě u Blanky. O svůj úspěch a nově připravované projekty se v podcastu úspěšných podělí Blanka.  Inspiruj se a seznam se s připravovanými Blančiny projekty, které určitě budou stát za to.

Celý rozhovor si poslechneš v podcastu nahoře! Tip, jak poslouchat podcasty.

Tipy pro posluchače

Nejoblíbenější kniha:
Blanka doporučuje knihu Malý princ – Antoine de Saint-Exupéry.

Motto a citát: Blanka má za to, že cesta je cíl.

Aha efekt:
Velkým aha efektem pro Blanku je skutečnost,  že o módu v její nabídce mají velký zájem i starší ženy. Také zjistila, že velký potenciál mají plus-size modely, na které se dámy často ptají.

Moderní nástroj:
Při své práci používá hlavně Google kalendář, chytrý telefon iPhone, inspiraci sbírá z webu www.glami.cz

Největší chyba či poučení:
Kdyby mohla Blanka něco změnit, tak je to její váhání na začátku podnikání. Dnes by totiž rozevřela svá pomyslná křídla mnohem více.

Kontakt:
Web: www.blankastraka.cz
Tel. č. +420 734 570 058
E-mail: blankastraka@gmail.com
FB: Blanka Straka