banner-eva-pavlikova-1

48 – Eva Pavlíková – Paleo strava jako byznys s emocemi!

prehrat-rozhovor

Rozhodnutí založit e-shop Nutric.cz a následně i bistro s paleo – veganskou stravou není pouhým kalkulem, svůj základ má v emocích. Když totiž Eva Pavlíková zjistila, že ji práce ve velkých korporacích už nenaplňuje, rozhodla se dělat něco, co má smysl. Na rozhodnutí nebyla sama, do nové výzvy šla společně s manželem, který se stejně jako ona na stravu začal dívat z jiného úhlu pohledu.

Kvalitní strava ovlivní váš výkon! O tento fakt se při svém úspěšném podnikání opírá i Eva a na jeho základě nabídla své zdravé pokrmy z prvního paleo – vegan bistra i firmám, jejichž zaměstnanci by pak s plným žaludkem mohli být výkonnější. Ale jak říká, na tento trend zatím čas ještě neuzrál. Proto se teď spíše soustřeďuje na své zákazníky e-shopu i bistra, kteří přijdou buď jen ze zvědavosti nebo už kvůli dobré předchozí zkušenosti.

Co Eva stále řeší?

Skloubit podnikání s rodinou je Eviným velkým cílem, ale jak říká, toto uskutečnění je pro ni zatím velkým oříškem. Výchova dvou synů a starost o podnik je velice náročná, ale Eva by na tom nic neměnila. Chceš vědět více o paleo stravě nebo se chceš nechat inspirovat Evinými začátky v podnikání? Poslechni si celý podcast a pochopíš, v čem spočívá Evin )úspěch. Mimo jiné se nech pozvat na Street festival a Burgerfest, kde se můžeš s Evou osobně setkat.

Celý rozhovor si poslechneš v podcastu nahoře! Tip, jak poslouchat podcasty.

Tipy pro posluchače

Nejoblíbenější kniha: Spíše než četbu knih Eva upřednostňujefoto-eva-pavlikova podcasty, které může poslouchat kdekoliv. Pro více informací o paleo stravě doporučuje knihu „Jídlo na prvním místě“, autoři: Dallas Hartwig, Mellisa Hartwigová. Dále weby a nakladatelství např. paleosnadno.cz, grasa.cz, podcast a web Mladý podnikatel nebo knihy od Melvil publishing a od nakladatelství Blue Vision.

Mottto a citát: Eva se do podnikání hrne z pohledu emocí a ne z pohledu čísel. Podle ní je důležité dát do toho i kus sebe.

Aha efekt: Aha momenty Eva zažívá od doby narození svých dvou dětí, zmiňuje také pocit ustavičného strachu o ně.

Moderní nástroj: Při svém podnikání a pro lepší organizaci využívá aplikaci Wunderlist.

Největší chyba či poučení: V oblasti podnikání by možná maličko změnila svůj někdy až příliš emocionální přístup. Ale na druhou stranu v oblasti jejího byznysu je podle Evy tato cesta správná.

Kontakt:
Web: www.nutric.cz
FB Nutric: Nutric
FB: Bistro Palmovka
LinkedIn: Eva Pavlíková