58-jana-pekna

58 – Jana Pěkná – bytový design lze zvládnout i on-line!

prehrat-rozhovor

Ahoj, vřele tě vítám v dalším podcastu úspěšných. Zatímco minule jsme pokoušeli své chutě, dnes budeme pro změnu tvořit. Jana Pěkná si odskočila od své práce, aby nám představila svůj kurz bytového designu, který může být novou výzvou i pro tebe. K vytváření něčeho nového tě mohou povzbudit i Janina slova, kterými tvrdí, že dnes lze bytový design zvládnout i on-line. A proto mohou svůj úspěch načít i ti, kteří nemohou kurzy navštěvovat osobně. Patříš mezi ně?

foto-jana-peknaJak si Janu našel bytový design?

Bytový design Janu vždy zajímal, jen chvíli trvalo, než si k němu našla přímou cestu. Respektive hned, jak se na mateřské dovolené dozvěděla, že jsou k dispozici i obory, které studium bytového designu nabízejí, neváhala ani minutu. Do té doby její dřívější hrátky s interiérem dostaly nový rozměr. Nyní je bytovou designérkou již 9 let a úspěch jí není cizí. Za celou dobu podnikání si vyzkoušela mnohé, pro nedostatek času se však rozhodla naplno rozjet jen jediný její projekt, a to ten s názvem On-line škola bytového designu a podnikání, ve které vás všechny vítá.

Celá dosavadní práce je pro Janu úspěch. Těm, kteří  si až dosud mysleli, že k tomu, aby se stali bytovými designéry potřebují roky studia se zaměřením dokazuje pravý opak. A co ty? Toužíš proniknout hlouběji do tajů bytového designu?

Celý rozhovor si poslechneš v podcastu nahoře! Tip, jak poslouchat podcasty.

Nejoblíbenější kniha:
Jana doporučuje knihu Restart: Průvodce podnikatelským minimalismem –  Jason Fried, David H. Hansson, také knihy od britské bytové designérky Kelly Hopen, Škola designu, Knižní klub 2014.

Motto a citát:
Jejím oblíbeným citátem je ten se zněním „ničeho nelituj“.

Aha efekt:
Velkým aha momentem bylo pro Janu rozhodnutí stopnout některé její činnosti a pracovat jen na kurzech, které se osvědčily.

Moderní nástroj:
Jana používá a doporučuje aplikaci Evernote (aplikace existuje i v češtině), program SketchUp nebo Sweet Home 3D.

Největší chyba či poučení:
Jana přiznává, že bylo chybou pracovat na spoustě projektů najednou, protože se ani na jeden důkladně nesoustředila.  Poučila se i při vymýšlení názvu pro její podnikatelskou činnost, kdy zjistila, že není potřeba vymýšlet složité názvy.

Kontakt:
Web: Janapekna.cz
E-mail: info@janapekna.cz
FB profil: idesigner
LindkedIn: Jana Pěkná
Pinterest:  Jana Pěkná
Instagram školní: Škola bytového designu

One thought on “58 – Jana Pěkná – bytový design lze zvládnout i on-line!

Comments are closed.