banner-karolina-tomascova

44 – Karolina Tomascová – Správná podprsenka musí dobře sedět!

prehrat-rozhovor

O tom, že správná podprsenka musí dobře sedět ví Karolina Tomascová své a přesvědčí o tom i tebe v podcastu úspěšných, kde mluví nejen o faktorech správné podprsenky, ale také zmiňuje neuvěřitelně lišící se poptávku. Každá žena z jiného koutu světa, ale třeba i z jiného konce České republiky má o správné podprsence jiné představy. Jaké jsou ty tvoje?

foto-karolina-tomascovaVšechno to začalo, když Karolína hledala správnou podprsenku pro sebe a pobytem v Anglii, kde se Karolíně obchody s podprsenkami velice líbily. Proč o tom nezačít psát blog? Řekla si a tak vznikl projekt Správná podprsenka, který se mimo e-shopu dnes může chlubit i dvěma kamennými prodejnami. Projekt je pro Karolinu jako miminko, o které se však stará spolu se svou maminkou a je nutno doadat, že úspěšně. Nejdůležitější je pro ně osobní přístup a kvalita prodeje.

Projekt Správná podprsenka má za sebou pořádný kus úspěšné cesty, na které se stihl podívat na výstavy, točit videa a dále se rozvíjet směrem k zákazníkům. Ale jeho cesta rozhodně ještě nekončí. Karolina pro projekt spřádá další plány, o kterých sice nechce ještě moc mluvit, ale zaručeně budou stát za to.

Celý rozhovor si poslechneš v podcastu nahoře! Tip, jak poslouchat podcasty.

Tipy pro posluchače

Nejoblíbenější kniha:
Karolina si oblíbila podnikatelskou inspirativní literaturu, konkrétně doporučuje knihu Jak prodávat, když nikdo nekupuje –  Lakhani Dave.

Motto a citát:
Karolina razí myšlenku, že když v podnikání budete dělat vše tak, jako byste to dělali pro sebe a pro svou rodinu, půjde to vidět.

Aha efekt:
Karolina si z podnikání odnesla maličko negativní aha moment, když zjistila, že jejich snahu a hodně pro zákaznický přístup někteří lidé umí dost dobře zneužívat, a proto se rozhodla nastavit si určité hranice.

Moderní nástroj:
Google kalendář, Wunderlist.

Největší chyba či poučení:
Chyby Karolina bere pozitivně, je toho názoru, že každý ze začátku své nové činnosti udělá nějaké chyby, ale ty vždy brala jako vývoj dopředu, ať už to byl špatný výběr zboží, které se neprodávalo a podobně.

Kontakt:
Web: www.spravnapodprsenka.cz, www.eshopspravnapodprsenka.cz
FB profil: Spravná podprsenka
E-mail: admin@spravnapodprsenka.cz
LinkedIn: Karolina Tomascová

Rozhovor moderovala Ing. Zdenka Tomaidesová, koučka a lektorka soft skills.