banner-katerina-bohac

39 – Kateřina Bohač – Latinskoamerická kultura žije v Praze!

prehrat-rozhovor

Kateřina Bohač manažerka Latin Art gallery. Nejspíš kvůli svému otci se Kateřina Bohač Linares přestěhovala z Venezuely do České republiky. S prázdnou nepřijela, s sebou přivezla i obrovský kus latinskoamerické kultury, kterou si doma neschovává, naopak. Na odiv ji ukazuje celému světu! Jak se ženě s latinskoamerickými kořeny žije v Česku, proč miluje Prahu a co všechno musela překonat? Kateřina vypráví v podcastu a navíc tě strhne svým temperamentem.

foto-katerina-bohacKateřina Bohač Linares je původem z Venezuely, je to umělkyně každým coulem, a proto asi nikoho nepřekvapí, že ani tady v Česku se umění nevzdala. Ve své galerii LATIN ART GALLERY soustřeďuje úspěšně snad celou latinskoamerickou kulturu. Krom výstavy uměleckých děl latinskoamerických umělců v ní spolu s dcerou pořádá nejrůznější akce s cílem ukázat, jak krásná je tato kultura. I přesto, že v podcastu úspěšných uvádí, že teď sama nic netvoří, veškerá její energie padne na vedení galerie a další marketing, k uměleckému tvoření se hodlá vrátit.

Jak na sebe v podcastu úspěšných prozradila, Prahu miluje kvůli svému otci – Čechovi. I přes výrazné rozdíly v temperamentu lidí tady a nehledě na komplikace s českým jazykem, který je pro ni velice obtížný, ale s kterým se statečně pere, má Kateřina v České republice mnohem větší plány. Za nimi se skrývá latinskoamerické centrum, které chce vybudovat.

A co ty, chceš se alespoň na pár desítek minut ocitnout ve Venezuele? Budeš se divit, jak na tebe latinskoamerická atmosféra dýchne skrz podcast!

Celý rozhovor si poslechneš v podcastu nahoře! Tip, jak poslouchat podcasty.

Tipy pro posluchače

Nejoblíbenější kniha:
Isabel Allende – The House of the Spirits a další její knihy

Motto a citát:
O Kateřině kamarádi tvrdí, že do všeho a do všech dává barvu. A tím se Kateřina také řídí.

Aha efekt:
Katčiným aha efektem bylo stěhování se do Prahy, která jí připomíná otce.

Moderní nástroj:
Kateřina vyjmenovala hned celou řadu nástrojů, které ji při práci pomáhají. Jsou to zejména sociální sítě jako je Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, ale i aplikace Outlook, WhatsApp a další.

Největší úspěch či poučení:
Kateřina zmínila 3 oblasti, které jsou pro její práci klíčové: odvaha, schopnost komunikovat. Pak je to každodenní intenzivní práce.

Kontakt:
Web: www.latin-art.com
FB: Latin Art Gallery