banner-katka-fiserova

52 – Katka Fišerová – Jak e-mail marketing buduje vztahy

prehrat-rozhovor

První e-mail klientovi popisuje Katka Fišerová, manažerka značky SmartEmailing a vášnivá fanynka efektivního emailingu :-), jako první nesmělé SMSky páru, který se chce seznámit. I svého klienta si musíte napřed oťukat, než ho pohltíte hromadně poslanou kampaní, kterou ani neotevře, tvrdí. Podle Katky to je všechno o vztazích k zákazníkům, a proto se v dnešním e-mailu dozvíš mimo jiné i to, jak e-mail marketing buduje vztahy.

Jak se Katka dostala k e-mail marketingu?

Vlastně úplnou náhodou, ale stačilkatka4_zdencinpokeco to k tomu, aby zjistila, že je to věc, která ji naplňuje. E-maily žije, píše je dnes a denně, a protože je v tom opravdu úspěšný, radí ostatním firmám, jak své prodejní e-maily naťukat co možná nejefektivněji. E-mail marketing popisuje jako úspěšný nástroj, který urychluje dlouhou cestu k zákazníkovi a u kterého není důležité kdy něco pošlete, nýbrž co a komu, protože  čím lepší vztah se zákazníkem máte, tím lépe.

A co ty? Zkontroloval sis dnes e-mail? Možná, že některou z prodejních kampaní má na svědomí právě Katka Fišerová. Která tě v podcastu mimo jiné zve na své školení nebo marketingový on-line summit. Chceš se seznámit s e-mail marketinkem? Úspěch se dostaví, když se mu věnujete. Jednoduše poslechni si podcast a nech se inspirovat.

Celý rozhovor si poslechneš v podcastu nahoře! Tip, jak poslouchat podcasty.

Tipy pro posluchače

Nejoblíbenější kniha:
Spíše než knihy uvádí Katka blogy – smartemailing.cz, mailchimp.com, getresponse.com, z knih pak Miliónový email – David Kirš a „Musela jsem zemřít“, Anita Moorjani.

Motto a citát:
Kateřina preferuje své dva citáty, ten osobní – „přestaň se dělat nespokojenou“ a pracovní – „e-mail marketing funguje, když se mu věnujete“.

Aha efekt:
Velkým aha efektem bylo pro Katku zjištění, že podnikání vlastně není těžké, protože si původně myslela, že je. Ze svých zkušeností může říct, že k podnikání není zapotřebí vědět všechny informace dopředu.

Moderní nástroj:
Při své práci Kateřina používá hlavně Google tabulky a SmartEmailing www.smartemailing.cz.

Největší chyba či poučení:
Na své cestě k úspěchu by Katka nic neměnila. Jen si uvědomila, že je na hodně tenkém ledě, když přejímá zodpovědnost za klienta.

Kontakt:
Web: katkafiserova.cz
E-mail: katka@katkafiserova.cz
FB: Katka Fišerová
Skype:katfis84