banner-martina-brandova

63 – Martina Brandová – každý z nás je limitovaná edice!

prehrat-rozhovor

Ahoj, vítám tě u dalšího podcastu! Chybí ti energie? V tom případě se nech nakazit energií a temperamentem Martiny Brandové, která se v životě rozhodně nenudí. Razí heslo, že každý z nás je limitovaná edice, o čemž tě v podcastu i přesvědčí.  Započala spoustu zajímavých projektů, kterými žije naplno – projekty Pan a paní Brandovi, Zákony bohatství, Značková show – na všech spolupracuje s Tomášem Lukavcem. Martina je spolumajitelkou firmy Brandovi s.r.o. Ti dva dohromady zkrátka ví JAK a nenechávají si to pro sebe. Jejich společným cílem je pomáhat (lidem, firmám, charitám) a bavit se! Není divu, že úspěch na sebe nenechal dlouho čekat.

Celý rozhovor si poslechneš v podcastu nahoře! Tip, jak poslouchat podcasty.

Jak Martina zvládá tolik projektů?

Nejspíš za tím bude její velká energie, kterou hýřila i při rozhovoru (sám v podcastu uslyšíš), v podcastu ale Martina přiznává, že se zároveň se všemi projekty musela naučit i spoustu nových věcí. Protože ale věděla, že jí nové znalosti přinesou úspěch, učení šlo snáz.Martina Brandová

V podcastu úspěšných Martina zmiňuje, jak moc jí práce na projektech změnila osobní život. Mimo jiné si uvědomila, že nemůže celý život dávat na to, co říkají ostatní. KAŽDÝ Z NÁS JE LIMITOVANÁ EDICE, dodává.  Spolu s Tomášem Lukavcem za projekty sklidila řadu nadšených ohlasů, které jsou jejich největší odměnou. Avšak ani bez škarohlídů by se to samozřejmě neobešlo, negativní ohlasy však Martina bere jako povinnou součást života.

V podcastu dále popisuje svůj úspěch, své aha momenty a zkušenosti, je to velká optimistka, která může být inspirací i pro tebe! Pokoušíš se o změnu, ale myslíš, že to zkrátka nejde? Podle Martiny se ti do toho jen pořádně nechce! Tak nech Martinu a Tomáše, ať ti pomohou vytvořit tvou osobitou značku a styl. Nebo se inspiruj jiným podcastem, výběr  je široký!

Nejoblíbenější kniha:
Martina čte hodně, a  proto ji otázka na oblíbenou knihu nezaskočila. Doporučuje knihu Dívka ve vlaku – Paula Hawkins, dále knihy od Patrika Hartla nebo knihy o tom, jak si zorganizovat čas a prostor např. Usnadněte si práci aneb Jak pracovat jednoduše a výkonně, autorka: Carson Tateová.

Motto a citát:
Vždy, když se Martina nějak zasekne, řídí se citátem se zněním – jít dál.

Aha moment:
Největším aha momentem je pro Martinu fakt, že pokud nic nezkusíte, tak neznáte výsledek.

Moderní nástroj:
Při práci Martině pomáhají aplikace Asana.com, Evernote nebo Spending.

Chyba či poučení:
Za svůj život se Martina naučila nikoho nepřesvědčovat, protože je to podle ní nemožné.

Kontakt:
Web: zakonybohatstvi.cz
Web: brandovi.cz
E-mail: info@brandovi.cz
FB: Martina Brandová

Máte zájem být součástí podcastu nebo spolupracovat na přípravě tréninku pro firmu? Napište na info@zdenicinpokec.cz či zavolejte mi +723 916 559.