banner-mirek-jandacek

35 – Mirek Jandáček – Veganství mi přineslo úspěch!

prehrat-rozhovor

Mirek Jandáček je hostem Zdenčina pokecu, ve kterém se zmiňuje o tom, jaké to je vést veganský supermarket, jak se žije v kůži vegana i o dalšímduševním rozvoji, který během své cesty podstoupil. Pokud se zajímáte o veganství, veganem jste nebo si zkrátka a dobře chcete jen nakoupit zdravé a ekologické produkty bez éček a syntetiky, jste tady správně. V následujícím podcastu se dozvíte vše potřebné o veganském supermarketu, Mirku Jandáčkovi a jeho úspěšném podnikání.

foto-mirek-jandacekMirek Jandáček je vegan, jež úspěšně vede veganský supermarket v Praze. Jeho založení předcházel e-shop se zdravými potravinami. All Vegan – čistě rostlinná zdravá výživa, kosmetika a ekodrogerie je přirozeným vyústěním úspěšného projektu resturací Loving Hut v České republice. Řeší tak potřeby lidí, kterým není lhostejný stav Země, vývoje osobnosti a zdraví.

Postupem času však bylo zapotřebí něco mnohem většího. Jak Mirek pro Zdenčin pokec uvádí, veganem původně nebyl, ke všemu dospěl až za 36 let, jeho největším impulsem pro změnu byla jeho žena vegetariánka. Jak říká práce ho naplňuje. O nakupování ve veganském supermarketu je velký zájem. Má radost z toho úspěchu.

Dnes obchod skýtá přibližně 3200 položek a Mirek přiznává, že nejtěžší na tom všem je  papírování. Všechno zboží je nejen určeno pro vegany, nýbrž se veškerý sortiment vyhýbá éčkům a syntetice.

Důležitá je i vzájemná spolupráce nejen s dodavateli, ale také s majiteli veganských restaurací a bister, která je přínosná pro všechny zúčastněné. Tímto způsobem se Mirek a jeho kolegové snaží službu posunout mnohem dál. Pro úspěch je důležitá i zpětná vazba, jež je podle Mirka velice pozitivní. Krom potravin dnes ve veganském supermarketu nabízejí i kosmetiku, stejně jako produkty vlastní výroby, do které spadají zejména zdravé zákusky vlastní cukrárny, jež je součástí supermarketu.

Jak Mirek pro podcast úspěšných přiznává, v poslední době se moc naučil. Mimo jiné zhluboka dýchat, nezlobit se a neřešit malichernosti neboť jsou vážnější věci, které je potřeba zvládnout. Všem, kteří mají podobnou vizi, doporučuje pozvednout hlavu vzhůru a jít si za ní. Při této cestě Mirek doporučuje i malé zastavení pro získání nadhledu.

Celý rozhovor si poslechneš v podcastu nahoře!

Tipy pro posluchače

Nejoblíbenější kniha:
Mirek doporučuje knihu Sídlo duše, kterou napsal Gary Zukav a knihu Nawwal, autor: Petr Chán.

Motto a citát:
Mirkův nejoblíbenější citát je ten se zněním „tvoje vůle staň se“, jež je jakousi synchronizací s energií, kterou k nám vysílá vesmír.

Aha efekt:
Jeho aha efektem je zjištění, že když půjde do světa pozitivně, tak ho změní. Změna však musí nastat nejprve u něho samotného.

Moderní nástroj:
Používá Google a jeho aplikace, nejčastěji kalendář. Rád navštěvuje YouTube, kde kouká na scénky ze starých filmů.

Největší chyba či poučení:
Za dobu svého podnikání i během své cesty vegana se Mirek mnohé naučil, mimo jiné nezlobit se kvůli maličkostem.

Kontakt:
FB: https://www.facebook.com/www.allvegan.cz
Web: http://www.worldvegan.cz/cs/o-nas/
E-mail: mirek@allvegan.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *