O mně

zdencinpokec-300x300Zdenčin pokec – podcast úspěšných

Vytvořila jsem Zdencinpokec.cz je neformální povídání, ve kterém chci představit úspěšné lidi, společně s nimi objevovat kouzlo jejich úspěchu, zjistit jejich strategie, jak se vypořádali s pády, představit jejich vášně a talenty. Podcasty lze poslouchat odkudkoliv – i ze zahraničí, a to zdarma. Produkuje a moderuje Ing. Zdenka Tomaidesová, trenér a vizuální kouč. Od roku 2012 píšu blog – Chci změnu. Tipy na seberozvoj dávám i na Youtube kanálu – Jak nastartovat změnu. Připojte se k odběratelům videí.

Buďte i Vy úspěšní!

Být úspěšný se lze naučit. Každý, pokud má vůli, motivaci a nadšení, se to může naučit. V podcastu úspěšných – Zdenčin pokec od Zdenky Tomaidesové – si poslechnete inspirativní příběhy a rozhovory, ve kterých poodhalím, v čem spočívá tajemství úspěchu hostů. V každém pátém podcastu se dozvíte něco o technikách, které používám při koučování a trénincích ve firmách či při práci s jednotlivci. Získáte tipy na knihy, filmy a další nápady, jak měnit sebe.

Od úspěšných se dozvíte tajemství, jak se stali úspěšnými a proč zůstávají úspěšní. Prozradí Vám jejich největší úspěchy, ale také to, jak se vypořádali s neúspěchy. Správné, a hlavně pozitivní myšlení je důležité, abyste mohli být profesně úspěšným, vydělávat peníze, mít šťastný vztah, abyste byli v souladu se sebou samým. Rovnováha je v životě i v kariéře velice důležitá; otázkou je, jak ji nastolit.

Zapněte podcast a pečlivě poslouchejte, inspirujte se. Učte se z příběhů jiných. Konejte, buďte úspěšní.

Co to podcast vlastně je?

Podcast je nahrané slovo, audionahrávka. V dnešní době již existuje spousta druhů podcastů z nejrůznějších oborů. Poslouchat podcasty je velmi efektivní a motivující. Podcasty můžu každému doporučit; i já sama je úspěšně poslouchám již několik let. Výhody jsou v tom, že při poslechu podcastu máte volné ruce, takže můžete třeba běžet a běh si zpestřit právě poslechem, stejně tak při jízdě na kole nebo při procházce se psem, na cestě do práce nebo na služební cestě.

Zdencinpokec na iTunes
Podcast můžete najít i na velkém mezinárodním portálu iTunes, stáhnout.
Pokud se Vám můj podcast líbí, zapište mi prosím recenzi; uděláte mi tím radost. Děkuji za podporu.

Moje kariérní cesta

Vystudovala jsem ekonomický odbor na VŠ, ale brzy mi bylo jasné, že to nebude moje životní povolání. Toužila jsem pracovat s lidmi, nikoli s čísly, proto jsem po ukončení školy začala pracovat nejdříve jako personalistka.

Práce s lidmi mě bavila a byla hodně různorodá – od výběrů zaměstnanců pro firmu, později lektorů pro jazykovou agenturu, až po oslovování nových klientů a následné organizace vzdělávacích akcí v různých oborech – to vše mne velmi bavilo, avšak touha být svobodná, nezávislá, rozvíjet vlastní kreativitu a zároveň být i odpovědná za svá rozhodnutí mě přiměla jít vlastní cestou. Pracovat pro někoho mě přestalo bavit a uspokojovat. V současnosti koučuji jednotlivce, vedu firemní tréninky zaměřené na komunikaci, prodej a osobní růst.

Můj Aha momentEbook-kaizen-chci-zmenu
V roce 2006 jsem poznala, že už nechci měnit čas za peníze, že si chci volně nakládat se svým časem. V současnosti vedu workshopy, firemní tréninky, koučuji jednotlivce a dělám Skype konzultace. Tématem, které mám ráda, je psychologie prodeje, typologie lidí a problematika vztahující se k osobnímu růstu hlavně změnám (sebepoznání, prevence syndromu vyhoření a motivace).

Napsala jsem dvě e-booky zaměřené na změny „Kaizen – chci změnu“ a „Digitální, nezávislí a volní„. Pro upevnění nových dovedností využívám hravý přístup a humor; lidé se otevřou, nenásilnou a hravou formou hledají svoji vlastní cestu v životě i v obchodě. Vzdělávání tímto způsobem je baví, těší, a navíc si dobře pamatují získané informace.

Proč právě „Podcast úspěšných“?

Na své profesní cestě, při trénincích a koučování jsem potkala a vyslechla hodně zajímavých lidských příběhů.  Pokaždé když poslouchám příběhy klientů, jsem nadšená a překvapená, co všechno dokázali. Proto jsem se rozhodla i VámZdencin_pokec_srdce všem, kteří toužíte po změně a hledáte sílu a elán realizovat změny ve své kariéře, přinášet rozhovory zdarma, a tak získávat podněty od úspěšných; získat od nich alespoň část jejich know-how a předat to Vám, abyste je i Vy mohli sledovat a vykročit po jejich stopách, i když svým vlastním způsobem.

Chci pokládat zvídavé otázky, které mě i Vás zajímají. Napište mi e-mail, pokud máte přání, abych k sobě do pořadu pozvala někoho konkrétního. Téma rozhovoru Vám otevře cestu k jinému myšlení a ukáže, jak nedělat stejné chyby a učit se příjemnou formou.

Průběh podcastu
V každém podcastu se seznámíte s oborem, kterým se daný host zabývá a v němž je úspěšný. Hostu položím pár standardních stejných otázek (oblíbený citát, Aha efekt, největší úspěch, největší prohra, nejoblíbenější knížky pro úspěch); jsou to otázky, které dostane každý z hostů. Díky tomu si můžete srovnat jejich odpovědi.

Zdencinpokec.cz – místo, kde načerpáte inspiraci a energii
Zdenčin pokec je místo, kde dobijete své vnitřní baterky. V jednotlivých podcastech najdete pod každým z nich odkazy na profil nebo webové stránky hosta, projekty nebo knížky, které doporučil, a další zajímavé linky.

Pod každým rozhovorem bude i zkrácený popis podcastu, takže není potřeba psát si během poslechu poznámky. Všechny linky a další zajímavé adresy vždy uvedu v článku k podcastu. V sekci Podcasty najdete chronologicky seřazené všechny pořady. Vpravo nahoře je vyhledávací lupa, kde po jejím rozkliknutí zadáte jméno, nebo téma –  podle toho, co hledáte.

Poslechněte si různé lidské osudy; jejich síla Vás překvapí. Na stránkách najdete i seznam odkazů na nástroje a na stránky důležité pro podnikání. V sekci e-booků najdete knihy k tématu úspěch.

Děkuji za podporu a sdílení!

Líbí se Vám Zdencinpokec.cz? Budu Vám moc vděčná, když mi na iTunes zanecháte recenzi a hodnocení. Pomůžete mi oslovit ještě více lidí a inspirovat je, nakopnout je směrem k jejich snu a proměnit ho v realitu. Pro mě to bude pocta a znamení, že se Vám můj pokec líbí.

Vaše dotazy
Chcete se na něco zeptat, potřebujete s něčím poradit? Napište mi, prosím. Pod formulářem další moje aktivity a profily.
Vyplňte tento kontaktní formulář:

[contact-form-7 id=“109″ title=“Kontaktní formulář  1″]

 

Kontakt:
Ing. Zdenka Tomaidesová, trenér a kouč změn
Email: infozavinzdencinpodcast.cz
Tel. č.:+420 723 916 559

Blog: Chci změnu
Facebook: Profil
LinkedIn: Profil
Youtube: Profil
Instagram: Profil
Google+: Profil
iTunes: Profil