zena_termin_640

Jak správně pracovat s typologií lidi a uspět v podnikání

750,00 Kč1.400,00 Kč

Mix dobrých nápadů, tipů a zkušeností jak dobře vést podnik, sám sebe i ostatní lidi v týmu. Důraz je kladen na komunikaci, na různé styly jednání i na typologií lidí. Cílem produktu je pomoc s vykročením z profesní slepoty. Dále i podpora a rozvíjení kreativity, která přináší inspiraci, nové nápady a poznatky o psychologii směrem k podřízeným a k zákazníkům. Konzultace a poradenství.

penize_zpet

Zrušit výběr
Katalogové číslo: ops Kategorie: Štítky: , ,

Popis produktu

Pojďme si společně promluvit!

Řídit větší či menší seskupení lidí (firmu, tým) s cílem dosáhnout úspěchu a příjmu není jen tak. Proto je zcela běžné, když přijde potřeba poradit se. Klíčem k práci s lidmi je i cílená práce s typologií lidí.

Produkt „poradenství a konzultace“ je určen pro široký okruh problémů ve firmách a společnostech. Hlavní otázkou je: „kam až se firma může dostat, pokud použije ty nejlepší možné prostředky pro její řízení?“. Produkt poradenství je mix dobrých nápadů, tipů a zkušeností jak dobře vést podnik, sám sebe i ostatní lidi v týmu.

Důraz je kladen na komunikaci, na různé styly jednání i na typologii lidí. Podle ní totiž můžeme vybrat ty nejlepší pracovníky do týmu, kteří společnost budou neustále rozvíjet. Je třeba si uvědomit, že k vybudování prosperující firmy je potřeba řada důležitých kroků, z nichž velmi klíčovou je již jednou zmíněná typologie lidí. Mnozí mají za to, že zásada zdvořilého obchodního jednání má jen jedno měřítko, ovšem není tomu tak. Co klient, to jiný přístup, jen tak může úspěšně nabízet své produkty a služby.

Jak řídit svůj tým lidí či komunikovat se zákazníkem?

Řízení se podle pravidel typologie zákazníků rozhodně rozvíjí prodejní dovednosti společnosti. Firma tak může nabídnout produkt šitý přímo na míru svému zákazníkovi, rozvíjet úspěšnou komunikační strategii a tím se odlišit od ostatních firem (které třeba na všechny své klienty používají jeden metr). Trénink prodejních dovedností je pro firmu velmi důležitý. Správně vyškolený prodejce dokáže přijmout svou roli a dobře odhadne, co zákazník (klient) potřebuje, přizpůsobí se jeho pocitům, jednoduše si „obuje klientovy boty“.

Neméně důležitý je i krok vedoucí ke kreativitě společnosti. Podnik (lidé, nadřízení), mající ve svém slovníku i slovo kreativita, přináší do své práce i novou energii, lepší budování vztahů i velké pozitivum obecně. Vždyť umění prodat a udržet si zákazníka i ve vypjatých obchodních situacích (reklamace, klientova nespokojenost), stejně jako umění udržet se na trhu závisí na stále novém řešení a nových nápadech.Cílem produktu je vykročení z profesní slepoty, vybudování stabilních základů, na kterých se firma bude moci dále rozvíjet. Podporovat a rozvíjet kreativitu. Ta se projevuje vynalézavosti, vznikem něčeho nového, nových hodnot popř. přispívá k tvůrčímu řešení problémů.

Jakých oblastí se poradenství či trénink si lze domluvit?

Poradenství a konzultace v oblasti prodeje např. v maloobchodní síti – péče o zákazníka, psychologie prodeje a prodejní komunikace se zákazníkem v obchodě, telefonická komunikace v e-shopech, práce s typologií lidí v obchodě (zákazník, tým, motivace, vztahy na pracovišti, v rámci vlastního sebepoznání) či zakázaná komunikace a nevhodné slova v jednání s klientem.

Objednejte se nyní!

 

 

Poradenství představuje směs praktických rad, konkrétních tipů a zkušenosti z různých prostředí např. individuální živnostníci, telekomunikační, počítačové, obchodní, finanční společnosti, hudební a umělecká oblast a kdokoliv další.

Délku a intenzitu Skype setkání si můžete zvolit sami.

Řešíte jednu z těchto situací?

● Přemýšlíte o vhodném sestavení týmu?
● Chcete si ujasnit, jak vytvořit funkční systém vzdělávání ve své firmě?
● Chcete zvýšit prodejní výsledky vašeho obchodního týmu?
● Jste příliš vytížení a potřebujete si srovnat myšlenky ohledně řízení firmy?
● Potřebujete získat odstup od pracovních povinností a rozvinout kreativitu?

Co tím získáte pro sebe?

● Online komunikace nabízí větší anonymitu
● Sezení probíhá v pohodlí domova (soukromí)
● Lepší časová dostupnost i těm, kteří jsou velmi zaměstnaní
● Možnost setkání i lidem, kteří nemohou k nám dojet např. ze zdravotních důvodů
● Konzultace či výuka může být poskytnuta komukoli a kdekoli na světě

Seznamte se se mnou a rezervujte si osobní konzultaci!

Může to být přes Skype, Hangout nebo klasický telefon – vyberte si to, co máte nejraději!

skype       hangout       telefon

Platbu je možné provést bankovním převodem. Délka sezení je 60 minut. Můžete si objednat i několik sezení a kombinovat je.

[contact-form-7 id=“203″ title=“Skype kontakt“]

penize_zpet

100% záruka spokojenosti

Pokud zjistíme v rozhovoru, že Vám nemohu pomoci, tak nevznikají přirozeně žádné náklady!

 

Další informace

Délka

30 minut, 60 minut