digitalni_nomad_eboo_konzultace

Jak vykročit na cestu svobody a volnosti?

2.420,00 Kč

Také si po přečtení e-booku o ní rádi popovídáte, ještě lépe ji zkonzultujete? V tomto případě můžete využít kombinaci dvou produktů za jednu cenu. E-book „Jak žít naplno a pracovat odkudkoliv “ teď můžete zakoupit spolu s konzultací, která bude následovat po přečtení elektronické knihy. Pak stačí už jenom vykročit na cestu volnosti.

Katalogové číslo: dnkom6 Kategorie: , Štítky: , ,

Popis produktu

Také si po přečtení e-booku si o něm rádi popovídáte, ještě lépe ji zkonzultujete? V tomto případě můžete využít kombinaci dvou produktů za jednu cenu. E-book „Jak žít naplno a pracovat odkudkoliv “ teď můžete zakoupit spolu se SKYPE konzultací, která bude následovat po přečtení elektronické knihy. Můžete tak vykročit na cestu nomádství (nomád =kočovník) aneb k větší volnosti a svobodě.

Pro koho je e-book napsaný?

I když vyvolává zvědavost pro koho je „Jak žít naplno a pracovat odkudkoliv “ napsaný pro mladé i pro aktivní seniory, pro budoucí maminky i muže na mateřské dovolené, pro zdravotně postižené, pro živnostníky, pro sociálně vyloučené, pro úspěšné podnikatele, pro introverty, pro sekretářky, které si v práci chtějí přivydělat… Prostě pro všechny, kteří chtějí změnit svůj dosavadní životní styl, osamostatnit se a úspěšně podnikat svobodně a on-line.

Necestujeme abychom utekli od našeho života, cestujeme aby nám neutekl život.

Příklady toho, jak se můžete stát „nomádem“, i když pracujete na chatě či jenom malou část roku pracovat někde v zahraničí zejména v zimních měsících. Už i koupě toho e-booku je prvním krokem směrem k nezávislosti a seznámení se s dalšími možnostmi, jjak-zit-naplno-a-pracovat-odkudkoliv_origak žít jinak a přitom nemusíte být zrovna počítačový expert. Budete se potřebovat naučit spoustu nových věcí, a to krok za krokem – nic nejde přes noc.

Podporou Vám může být i Skype konzultace. Můžete tak rozebrat případné nejasnosti nebo otázky, které vám na mysl vytanou již během čtení. Během čtení si je klidně poznamenejte, ať na něco nezapomenete. Skype konzultace je příjemným bonusem, který ocení ti, co chtějí stát „digitálním nomádem“ a začít žít jinak. Změnit svůj životní styl a žít naplno. Získáte manuál, který vám pomůže vymanit se tzv. krysího závodu.

Objednáním získáte:

E-book „Jak žít naplno a pracovat odkudkoliv “ : Co vám e-book přinese?

•   vysvětlení pojmu digitální nomád i objasnění způsobu života těchto lidí
•   opravdové, inspirující a motivující příběhy českých i zahraničních digitálních nomádů
•   ukázky a tipy profesí, které takto mohu pracovat
•   cvičení, techniky pomáhající dodat sebedůvěru a najít vnitřní motivaci
•   praktické tipy a rady pro cesty digitálních nomádů
•   získáte podněty, jak zacházet s životními náklady

Konzultace 3 hodiny: Co vám přinese?

•   rozšíření poznatků o „digitálních“ nomádech
•   inspiraci k tomu, abychom mohli pracovat odkudkoliv – příběhy, způsoby
•   objasnění některých pojmů
•   inspiraci ve formě bonusových cvičení a tipů
•   společné vytvoření plánu, jak zahájit první kroky změny
•   odpovědi na otázky, které v knize nenajdete
•   pomoc a podporu pro hledání motivace

Kombinace produktů e-book Jak žít naplno a pracovat odkudkoliv “ a Skype konzultace představuje příjemnou souhru, kdy si za zvýhodněnou cenu užijete rovnou dva produkty, z nichž se oba vzájemně doplňují. Příběh jednoho nomáda v podcastu.

Pokud zatím hledáte inspiraci jak zahájit a úspěšně nastartovat změnu ve svém životě? Zkuste e-book „Změna podle Kaizen„.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Jak vykročit na cestu svobody a volnosti?”