Sleva
jak-zit-naplno-a-pracovat-odkudkoliv_orig

Jak žít naplno a pracovat odkudkoliv

345,00 Kč 297,00 Kč

Toužíte více žít a méně pracovat, aniž by vaše bankovní konto strádalo? Komu by se to nelíbilo! A víte, že k tomu, abyste proměnili tento sen ve skutečnost, musíte proměnit i sebe? Ano, musíte se stát svobodný a nezávislým na místě tzv. digitálním nomádem. Pokud vás tento způsob života láká, je e-book s názvem „Jak žít naplno a pracovat odkudkoliv “ určen právě vám.

Katalogové číslo: dnm6 Kategorie: Štítky: ,

Popis produktu

Více žít a méně pracovat, aniž by vaše bankovní konto strádalo? Komu by se to nelíbilo! Pokud vás tento způsob života láká, je e-book s názvem „Jak žít naplno a pracovat odkudkoliv“ určen právě vám. A víte, že k tomu, abyste proměnili tento sen ve skutečnost, musíte proměnit i sebe?

Ano, staňte se digitálním nomádem. Právě jejich životní motto zní: více žít – méně pracovat. Pokud vás tento způsob života láká, je e-book s názvem „Jak žít naplno a pracovat odkudkoliv“ určen právě vám.

„Většina lidí obvykle preferuje nespokojenost před nejistotou.“ Tim Ferriss

Pro koho je e-book „Jak žít naplno a pracovat odkudkoliv“ určen?

Trošku netradičně. Mladé i pro seniory, pro budoucí maminky i muže na mateřské dovolené, pro zdravotně postižené, pro nezaměstnané, pro živnostníky, pro sociálně vyloučené, pro úspěšné podnikatele, pro introverty, pro sekretářky, které si v práci chtějí přivydělat… Prostě pro všechny, kteří chtějí změnit svůj dosavadní životní styl, osamostatnit se a úspěšně podnikat svobodně a on-line.

Co v e-booku „Jak žít naplno a pracovat odkudkoliv“ najdete?

V e-booku „Jak žít naplno a pracovat odkudkoliv“, najdete ověřené návody, tipy a pomůcky ke snaze stát se digitálním nomádem. Proč jsou pro digitální nomády důležité moderní technologie, proč srdce digitálních nomádů tolik tíhne k dálkám a jak si zajistit stálý příjem, třebaže jste na druhé straně světa? Kde se nejlépe nomádům žije?

Chcete ZNÁT přesné postupy a strategie, díky kterým můžete žít nezávisle, užívat si cestování a vydělávat na internetu? Chcete

  • být svobodní a podnikat či pracovat odkudkoliv
  • vědět, že každý den můžete mít pravidelný příjem
  • mít více času na další, pro vás důležité věci
  • jenom vy sami rozhodovat, kdy a kde pracovat

To a mnohem více se dozvíte v e-booku s podtitulem Vystupte z krysího závodu! Příručka, jak si vytvořit nový životní, která pomůže nastartovat tento styl. Značně inspirující by pro vás mohly být citáty, videa i skutečné příběhy digitálních nomádů nejenom z Čech, ale i zahraničí, jejichž sen se již stal skutečností. Ty jsou opět součástí e-booku.

Co říkají čtenáři? Reference

„Pročetla jsem e-book a myslím, že je skvělý a inspirativní. Moc se mi líbí, jak si dala na výběr lidem, zda jít či nejít cestou nomádů a k tomu vhodné cvičení pro rozhodnutí. Oceňuji taky množství textu a zajímavé informace. Zaujala mě část věnovaná času a jak s nim nakládáme a i o tom, kdo nám krade čas“, Mariana Tarčáková

„Autorka popsala skvěle pro čtenáře, kteří se s tématem nomádství seznamují co to je a jaké jsou možnosti podnikání. Oceňuji i množství různých odkazů a praktických stránek a nástrojů pro práci. Teď je mi už jasné, kdo je nomád“, Kristýna Hutárová

„Tento ebook se opravdu vyplatí číst a přemýšlíte o změně života směrem k větší volnosti a cestování. Podle mne velice dobrá a zajímavá knížka. Přináší nomádům – adeptům hodně praktické informace“, Ludmila Vojáčková

Ukázky z e-booku „Jak žít naplno a pracovat odkudkoliv“ zdarma.

785527 2

Pár informací na závěr:

E-book má 95 stránek, je strukturovaný do čtyřech kroků a každý krok zahrnuje několik bodů.
1. krok – kdo jste a kam kráčíte (analýza, definice cílů, staus quo)
2. krok – stanovte si cíl (plánování a strategie)
3. krok – postavte si základ (realizace)
4. krok – vytrvejte jako ti nejlepší (příběhy a citáty)

Pokud i vám na cestování klasická dovolená nestačí a už vás nebaví cestovat prstem po glóbu, e-book „Jak žít naplno a pracovat odkudkoliv“ je to, co pro začátek potřebujete. Už i koupě toho e-booku je prvním krokem směrem k nezávislosti. Hned na začátku ale musím zdůraznit, že budete muset odvést spoustu práce.

Změňte svůj život, cestujte a poznávejte svět!

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Jak žít naplno a pracovat odkudkoliv”