koucink

Koučink – cesta k sobě

3.630,00 Kč

Někdy i člověk potřebuje restart. Avšak na rozdíl od počítače my naši klávesu pro restart (která by vyřešila mnohé životní otázky) hledáme marně. Neustále se zaobíráme sami sebou, svou minulostí, co by bylo kdyby… s tím vším je spojen i nedostatek sebevědomí, sebedůvěry. Zkuste kouče, využijte Skype koučování a společně najděte klávesu pro restart vašeho života.

Katalogové číslo: kcs Kategorie: Štítky: , ,

Popis produktu

Jak nají cestu k sobě?

Někdy i člověk potřebuje restart. Avšak na rozdíl od počítače my naši klávesu pro restart (která by vyřešila mnohé životní otázky) hledáme marně. Neustále se zaobíráme sami sebou, svou minulostí, co by bylo kdyby… s tím vším je spojen i nedostatek sebevědomí, sebedůvěry. Tyto situace mohou nastat u všech a často jsou vyvolány nepříjemnou situací – rozvod, ztráta zaměstnání nebo jen ustrnutí na místě. Koučovací setkání lze kombinovat (osobní a Skype).

Potřebujete najít klávesu pro restart? Pomůžu Vám.

Respektive nikdo ji za vás hledat nebude, ale najdete ji společně. Ať už je potřeba vaší změny jakákoliv, společně ji můžeme rozebrat. Pomoci vám může nejen filosofie Kaizen, na jejichž základech můžeme zapracovat v pohodlí domova s e-bookem „Změna podle Kaizen“, ale také metoda „Neurolingvistického programování“. Změnu můžete potřebovat nejen na poli osobního života, nýbrž i ve sféře obchodní či profesní.  Nejčastěji řeším trému při prezentacích či strach z mluveného projevu klientů na seniorských pozicích. Třeba máte velkou touhu podnikat plus celou řádků nápadů k tomu.

Jak Skype koučink probíhá?

Skype koučink přináší pohodlí domova, anonymitu i větší úspora času, flexibilita – to je jen počátek seznamu výhod. Probíhá 4 x 1 hodina s úvodní 30 min. přípravnou konzultací pro nastavení postupů (celkem: 4,5 hod.). Jednotlivé Skype koučovací sezení probíhají s dvoutýdenním odstupem většinou ve večrních hodinách. Třeba jste zrovna v zahraničí nebo ze zdravotních důvodů nemůžete opustit bydliště. Moderní doba pozve kouče až k Vám domů.

Skype koučink si oblíbí i ti, jež jsou neradi spatřeni v čekárnách psychoterapeuta. Stačí domluvit termín. V průběhu přestávek dostáváte dobrovolné domácí úkoly ve formě článků, poslechů podcastů, prohlédnutí filmů či zpracování cvičení. Tyto pomůcky vám pomáhají zvýšit sebedůvěru a díky tomu posilovat vlastní motivace směrem ke změně.

Co získáte Skype koučováním?

Pomůžu vám si utřídit myšlenky, získat sebevědomí, uvědomit priority v životě a zbavit se strachu při mluveném projevu. Podnikání či životní změna tak pro vás už nebude jen skokem do neznáma, nýbrž dobře prodiskutovaným krokem. Díky tomu ušetříte čas i finance. Potřeba koučinku je však jedna věc, jít na koučink, stihnout termín nebo se zbavit ostychu a vnitřního strachu je věc druhá. Podcasty, ve kterých mluvím a ukazuji, jak a s jakými technikami pracuji vás nastartují a podpoří.

Úspěch je…když nezávisle na věku děláme to, co nám dělá radost. – Pierre Franck

Produkt koučink/Skype koučink je tak určen pro všechny, kteří uvažují o vykročení ze své aktuální a neuspokojivé životní situace a jsou ochotni investovat do vytoužené změny čas, úsilí a finance. Doporučuji svůj blog – Chci změnu nebo mé videa na Youtube kanálu – Zdenčin pokec.  A co na to říkají dřívější klienti?

Co by vás ještě mohlo přesvědčit? Klienti říkají….

„S paní Zdenkou Tomaidesovou  jsem spolupracovala v rámci mého pracovního rozvoje. Bylo to v době velkých změn ve firmě, což vyžadovalo i nové přístupy a pohledy ode mně samotné. Paní Zdenka je skutečný profesionál a své práci rozumí. Dokáže nasměrovat, při našich sezeních jsem si uvědomila spoustu věcí. Je to sympatická, milá a rozumná žena. Její styl koučování pro mně byl příjemný a přínosný. Z jejich doporučení čerpám stále a mnohokrát si vybavím naše společné debaty. Vřele paní Zdenku doporučuji.” – Simona Dostálová, vedoucí call centra, kariérový koučink

„Na paní Ing. Zdeně Tomaidesové oceňuji její lidský přístup, vcítění a podporu. Také její profesionalitu, která mě posunula vpřed zcela nenásilně „jen tak“ během několika sezení. Jako třešničku na dortu vnímám její úžasný typ na výjimečnou knihu „Umělcova cesta“ od Julie Cameron. V současné době jsem na duchovní cestě k vyšší kreativitě a výhledově se těším na další setkání s paní koučkou Zdenkou. Díky moc!“, Jarmila Kopecká, životní koučink

…a další reference

Těším se na vás a Váš příběh.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Koučink – cesta k sobě”