kaizen_ebook

Změna podle Kaizen. E-book.

242,00 Kč

E- book Změna podle Kaizen“ představuje návod a inspiraci k novému, smysluplnějšímu životu. Techniky, cvičení, příběhy ze života, rady a tipy, které v e-booku najdete, vycházejí z metod programování mysli a jsou vhodné pro každého. Japonská filozofie pomáhá zbavit se vnitřního strachu ze změn. Zkuste změny pod taktovkou japonské filozofie Kaizen – začněte malými krůčky a časem se dostanete k velkým cílům.

Katalogové číslo: eka Kategorie: Štítky: , ,

Popis produktu

Co obnáší změna? Rozhodnutí, motivaci, inspiraci, výdrž, pevnou vůli a jiné přísady. A zatímco se pro změnu můžeme rozhodnout rychlostí lusknutí prstů, její uvedení do praxe už maličko pokulhává.

Jak uskutečnit změnu s e-bookem?

A právě e-book Změna podle Kaizen“ vám napoví, proč jsou pro změnu efektivní malé krůčky a ne ukvapené, velké kroky, proč je lepší váš mozek obelhat pomalými gesty než-li ho zastrašit náhlými činy a proč můžete právě s metodou Kaizen dojít co nejdál, zatímco ostatní snahy o změnu selhaly.

„Udělej první krok s vírou. Nemusíš vidět celé schodiště, jen udělej první krok.“ Martin Luther King Jr.

Posunout se dál na pracovní pozici, být úspěšnější v jazykovém kurzu, konečně zhubnout, zbavit se trémy nebo se naučit vycházet s lidmi. To všechno je změna, která zní nejlépe, když je uplatňována. Proto nebude stačit, když si knihu jen přečtete, všechny návody, tipy a doporučení musíte uplatnit i v běžném životě. Pomocí filosofie Kaizen můžete dosáhnout spokojeného a naplněného života. E-book Změna podle Kaizen“ budiž vám tichým rádcem a spolehlivým společníkem na cestě za změnou.

E- book představuje návod a inspiraci k novému, smysluplnějšímu životu. Techniky, cvičení, příběhy ze života, rady a tipy, které v e-booku najdete, vycházejí z metod programování mysli a jsou vhodné pro každého. Nebudou fungovat, pokud je jen přečtete. Uveďte je do života a uplatňujte je!

Změna v životě.

Může proběhnout v různých oblastech –  ve vztazích, ve zvládání trémy, při potížích v komunikaci s týmem, při podnikání, ve stravování, při hledání nového životního partnera, zdraví a mnoha dalších aspektech důležitých pro spokojený a naplněný život. Lze si domluvit po přečtení e-booku Změna podle Kaizen“ a vypracování cvičení i osobní konzultaci. Podpůrným pomocníkem může být i koučink, který Vás podpoří a více motivuje a otevře další možnosti, jak najít cesty k úspěšné změně.

V čem spočívá úspěch japonské filozofie Kaizen?

Zbavuje lidi strachu a obav ze změn. Podporuje a rozvíjí v nás kreativitu. Ukazuje, že dělat tak malé kroky, které nás nezatíží a zároveň opadnou obavy z neúspěchu. Pojďme tedy aplikovat novou strategii. Náš mozek miluje otázky. Využijme je takticky pro svůj cíl.

Jděte za svým srdcem a vášní, to je ten snílek ve vás, který dává
impulz, kam svoje přemýšlení nasměrovat. Dost často stačí fakt, že,
pokud víme, co si přejeme najít, nalezneme i správnou cestu.

Jak e-book vnímají čtenáři? Reference

„Mockrát děkuji za rady a tipy. Vaše práce se mnou mi hodně pomohla a pomáhá ve všech směrech života. Rozhodně Vás mohu doporučit všem lidem, kteří potřebují pomoct v různých životních situacích s rozhodováním udělat změnu a bojí se ať je to cokoli. Je to super a moc mi pomáhá i e-book! Jsem ráda, že jsem se obrátila na Vás.“ – Zita Opatová/životní koučink.

„Zdenka, ebook jsem si prosla a zjistila, ze je nutne s nim pracovat. Jednoduse ho nejde jenom tak precist, ale je dobre s nim pracovat a vypracovavat cviceni. Tak premyslim o sobe a zkousim techniky.“ – Michaela Buchošová (makléřka).

„Zdravím Vás, díky práci s e-bookem vnímám, že se situace postupně obrací k lepšímu. Beru to jako svůj úspěch!. Děkuji vám.“ – Hana Borovcová 

Tvořte, vynalézejte i kouzlete a neplýtvejte časem!

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Změna podle Kaizen. E-book.”