zdenka_tomaidesova-zdencin-pokec

01 – Zdenka – Proč jsem se pustila do podcastu?

prehrat-rozhovor

A už je tu první podcast

Vítej ve Zdenčině pokecu, v podcastu úspěšných!

Jmenuji se Zdenka Tomaidesová a těším se na naše pravidelné setkávání při rozhovorech s úspěšnými a zajímavými lidmi. Proč jsem se rozhodla vytvořit projekt Zdenčin pokec? Koučuji lidi, vedu workshopy a slyšela jejich příběhy, pak mě napadlo zprostředkovat inspirativní vyprávění i ostatním a podcast (audio nahrávka) se mi jevil jako ideální a zajímavá možnost pro zpracování rozhovorů. Díky tomu, že se specializuji na změny to je i pro mě zajímavá příležitost pro rozvoj.

Podcasty můžeš poslouchat všude, kde tě napadne a v tom tkví jejich hlavní Ebook-kaizen-chci-zmenuvýhoda. Nemusíš sedět u počítače, nýbrž si podcast stáhneš do mobilu nebo na Youtube, u poslechu můžeš vařit, řídit, cestovat nebo čekat v čekárně lékaře.

Pro koho jsou rozhovory ve mém pokecu určené?
Pro všechny věkové generace, které hledají motivaci v příbězích druhých lidí. Co víš víte, třeba si díky neformálního pokecu uskutečníte svůj sen!

Na jaké hosty se můžeš těšit?
Na úspěšné lidi z různých oborů, kteří ti ukážou, že úspěch může být různorodý. Jsou to lidé, kteří si plní svůj sen, lidé kteří vykročili na cestu, kde dosáhli svého cíle. Podcast (audio rozhovor) se vždy skládá z dvou částí – z přátelského povídání a standardních otázek na konci rozhovoru, které položím všem mým hostům.

Věřím, že z rozhovoru si odneseš nejen inspiraci, ale také konkrétní tipy a návody,
se kterými můžeš pracovat.

Těším se na Tebe ve Zdenčině pokecu,

Zdenka Tomaidesová, trenér a kouč NLP
e-mail: info@zdencinpokec.cz
Tréninky: www.edux.cz
Blog: Chci změnu

Pomáhám lidem najít cestu z bludiště

Celý rozhovor si poslechněte v podcastu nahoře.