banner-romana-ljubasiva

43 – Romana Ljubasová – Kolagen si ji našel v Thajsku!

prehrat-rozhovor

Chceš být šťastný, zdravý, krásný a pozitivně naladěný? Poslechni si podcast s energickou Romanou Ljubasovou majitelkou Inca Collagen,  která ti nejen řekne svůj příběh o tom, jak si ji kolagen našel v Thajsku, povypráví o jeho příznivých účincích na zdraví a krásu, nýbrž ti prozradí i svůj zaručený recept na štěstí. Je velmi pravděpodobné, že její vždy 90% dobrá nálada se přenese i na tebe!

foto-romana-ljubasova-inca-collagenO přípravku INCA COLLAGEN (mořský kolagen) mluví Romana jako o svých dětech, o které se teď bude starat a které jí možná v důchodu za její péči poděkují. Cesta ke kolagenu – přípravku však byla dlouhá a strnitá.

Kolagen je v současné době velmi skloňované slovo, nejvíce v kosmetice a v medicíně. Všechno to začalo, když na kolagen narazila úplně náhodou v Thajské lékárně. A zatímco jej i následující roky poslušně vozila svým známým a kamarádům, ji osobně nijak nezajímal až do doby, kdy dostala nápad, využít jeho potenciál ve velkém.

Protože Romana sebe samu popisuje jako tank jedoucí přes všechny překážky a osobu, která je ochotná vstup do místnosti podruhé zopakovat v případě, že si jí napoprvé nikdo nevšimne, poměrně nemožné se jí podařilo. Našla fabriky, které byly ochotny začít s výrobou čistého kolagenu, jehož vývoz z Thajska nebyl možný.

Dnes se INCA COLLAGEN prodává ve velkém, Romana slibuje, že jeho účinky jsou znát nejen na vlasech a nehtech, nýbrž i na úsměvu, protože celé naše tělo je jedno velké kolagenové centrum. A proto s ním počítá i do budoucna, stejně jako se svými dalšími plány, chce se naučit anglicky, expandovat s přípravkem do Ameriky a procestovat celý svět.

Sháníš recept na štěstí? Možná ho má právě Romana, která díky kombinaci kolagenu a pozitivního přístupu nejspíš vlastní elixír dlouhověkosti. A můžeš ho mít i ty. Jak se Ti rozhovor líbí? Máš tip na hosta? Napiš mi nebo nás propoj.

Celý rozhovor si poslechneš v podcastu nahoře! Tip, jak poslouchat podcasty.

Tipy pro posluchače

Nejoblíbenější kniha:
Romana doporučuje knihu Kam zmizel můj sýr – Spencer Johnson a knihu Alchymista – Paulo Coelho.

Motto a citát:
Jak Romana říká, je na pozitivní vlně, jejím cílem je udržet se šťastná.

Moderní nástroj:
Moc aplikací Romana nepoužívá, má přátele a pracovníky, kteří je používají. Sama využívá především bankovní aplikaci a Viber, díky kterému je ve spojení se světem.

Největší chyba či poučení:
Poučení pro Romanu je žít v přítomnosti, být si vědoma toho, že žije a že je každý den skvělý.

Kontakt:
E-mail: ljubasova@incacollagen.eu
Web: www.incacollagen.eu
FB firemní: Inca Collagen