Spolupráce

Spolupráce aneb staňte se součástí podcastu

Buďte mým hostem rozhovoru. Staňte se součástí poZdenka_propiskadcastu. Chcete-li být hostem v podcastech úspěšných a máte-li za sebou úspěšnou historii, životní úspěchy, se kterými se chcete podělit s ostatními a které navíc mají přidanou hodnotou pro naše posluchače, pak nám v krátkém e-mailu (2-5 řádků, prosím ne více) napište, jakému oboru se věnujete, o čem chcete mluvit, jak chcete prezentovat sami sebe.

Odešlete tento e-mail na info@zdencinpokec.cz nebo použijte kontaktní formulář níže. Děkuji a moc se těším na Vaše inspirativní příběhy!

Chcete se mnou spolupracovat na změnách?

Vedu tréninky, workshopy ve firmách a koučuji. Specializuji se na změny. Každý pátý podcast je věnovaný technikám, se kterými pracuji v rámci koučování, tréninků a konzultací. Napište mi nebo zavolejte na tel. č. 723 916 559. Nejoblíbenějším tématem jsou psychologie prodeje, telefonická komunikace i v e-shopech, typologie lidí a problematika vztahující se k osobnímu růstu (sebepoznání, kreativita, asertivita a stres). Napsala jsem 2 e-booky na téma ZMĚN.

Pomáhám firmám zvyšovat obrat, zkvalitňovat komunikaci směrem k zákazníkům a vymanit se z profesní slepoty. Pro upevnění nových dovedností využívám hravý přístup a humor; lidé se otevřou, nenásilnou a hravou formou hledají svou vlastní cestu v životě i v obchodě. Vzdělávání tímto způsobem je baví, těší, a navíc si dobře pamatují získané informace. Miluji i osobní koučování, kde se zaměřuji na restart kariéry a změny v životě jednotlivce. Píšu blog osobního rozvoje „Chci změnu“ a dávám své tipy na Youtube kanálJak nastartovat změnu.

Můžeme společně něco podniknout?
Pokud máte nápad na společnou aktivitu či spolupráci, dejte mi vědět. Připravujete tréninky pro zaměstnance? Chcete o pokecu napsat článek? Napište či zavolejte mi tel. č. +420 723 916 559.

Ing. Zdenka Tomaidesová – trenér, kouč NLP a moderátorka

[contact-form-7 id=“109″ title=“Kontaktní formulář  1″]