banner-tereza-vandrovcova

22 – Tereza Vandrovcová – úspěšně típla svou poslední cigaretu!

prehrat-rozhovor
Tereza Vandrovcová
vidí svou poslední cigaretu jako svůj největší úspěch. Nyní je ex kuřačkou a jejím největším zájmem je metodu, která ji pomohla přestat kouřit,  šířit dál a pomoct tak dalším lidem. Právě proto začala nabízet seminář pro ostatní kuřáky, kteří se chtějí zlozvyku kouření zbavit. Jakou techniku přitom použila?tereza-vandrovcovaDalší zajímavé a překvapující skutečnosti o  Terezině semináři se dozvíte v podcastu. Vede jako lektorka semináře na odvykání kouření, socioložka a vysokoškolská pedagožka. Jak Tereza  v podcastu úspěšných prozrazuje, je nyní šťastnou ex kuřačkou a  k tomu, aby to tak bylo si musela projít dlouhou cestou kuřáka.

Jak říká, přestat kouřit se pokoušela několikrát a to pomocí náplastí, žvýkaček, sugesce, bohužel neúspěšně. Až zajímavá metoda jí pomohla s kouřením přestat. Ta spočívá na principu uvědomění si, že cigareta není kamarád, nýbrž nepřítel, který vám hází klacky pod nohy. Řešení psychické závislosti je podle ní klíčové.

Seminář nabízí jak individuálním zájemcům, tak i pro zaměstnance firem. Na semináři je překvapující možnost účastníků cigaretu si zapálit. Seminář se i dále v mnohém odlišuje, třeba tím, že během něj nedochází k zastrašování pomocí odpudivých obrázků a varování. Tereza se zájemcům snaží ukázat, co s nimi cigareta dělá. Důležitá a pro autentičnost klíčová je i skutečnost, že ona sama bývala silný kuřák.

Na konci semináře si zájemci mohou vykouřit poslední  cigaretu, dostanou příručku ex kuřáka a pak je snažení jen na nich s tím, že se na Terezu mohou kdykoliv obrátit. Jak Tereza uvádí, nejhorší jsou první tři dny a následující tři týdny a dodává, že všichni účastníci kurzu mají dvouměsíční záruku vrácení peněz nebo možnost seminář opakovat.

Její nejčastější klientelou jsou lidé ve věku 30-40 let a pak lidé okolo 60 let. Cílem semináře je ukázat kuřákům, že seknout s cigaretou lze i bez utrpení. Všem, kteří chtějí přestat kouřit Tereza doporučuje nenechat se odradit předchozími neúspěchy.

Celý rozhovor si poslechneš v podcastu nahoře! Staňte se odběratelem YouTube kanálu.

Tipy pro posluchače

Nejoblíbenější kniha:
„Snadná cesta jak přestat kouřit “ Allen Carr, „Konec prokrastinace“ od Petra Ludwiga, „Čtyři dohody“ Don Miguel Ruiz, „Tajemství“ Rhonda Byrne

Motto a citát:
Oblíbeným Tereziným citátem je ten se zněním „buď změnou, kterou chceš ve světě vidět“.

Aha efekt:
Aha efektem byl pro Terezu moment, kdy přestala kouřit.

Moderní nástroj:
Tereza hodně používá aplikace z knížky „Konec prokrastinace “ (to-do list, buzer lístek), dále aplikaci Keep.

Největší chyba či poučení:
Velkým poučením pro ni bylo získání prezentačních dovedností a to díky kurzu, na kterém byla, ale hlavně díky praxe.

Kontakt:
Tel. č.: +420 777 94 24 11
E-mail: tereza@vandrovcova.cz
Facebook firemní
FB: Tereza Vandrovcová
www.exkuraci.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *